Kvapai Jūsų automobiliui

Paskelbė Auto Kvapukai

Kvapai Jūsų automobiliui

Įlipdami į savo mylimą automobilį, mes pirmiausia užuodžiame jame sklindantį kvapą, koks jis? Automobilio kvapukų ir oro gaiviklių internetinė parduotuvė padės ne tik Jums susipažinti su jos siūlomais automobilio kvapais, bet ir padės apsispręsti kokį kvapą Jam ar Jai derėtų pasirinkti.

Automobilių oro gaiviklių parduotuvė siūlo Jums susipažinti su kvapais, paremtais tikrais ir gerai žinomais prekinių ženklų kvepalais. 7 skirtingi auto kvapai ir jų pažintis su vyriškais ir moteriškais kvapais:

Moteriški automobilio kvapai

Jo Malone Blackberry & Bay – išskirtinis ir intriguojantis moteriškas kvapas. Kvapas turi greipfrutų, gėlių, vetiverio, kedro, gervuogių ir lauro lapų natų.

Thierry Mugler Alien – gėlių-medienos ir gintaro aromatas moterims, ribojantis dvasingumo ir jausmingumo sferas. Šis kvapas skleidžia teigiamą energiją, apkrautą jausmingu ir intriguojančiu paslaptingumu.

Paco Rabanne 1 Million Moterims – svaiginantis kvapas moterims. Kvapas sukurtas save mylinčiai moteriai, akcentuojant aukso spalvas. „Lady Million“ yra sumedėjęs gėlių aromatas, derinantis šviežias, bet kūniškas gėles. Gaivus ir įtraukiantis kvapas.

Yves Saint Laurent Black Opium - kavos, turinčios adrenalino, natos ir saldus vanilės jausmingumas atsigriežia į baltų gėlių švelnumą ir suteikia šiuolaikišką, jauną, priklausomybę sukeliantį moterišką aromatą.

Tom Ford Black Orchid - prabangus ir jausmingas juodų orchidėjų aromatas neišskiriantis lyties kvapo, išryškinantis juodus akordus ir viliojantis juodų orchidėjų mikstūros prieskoniu. Tom Ford Black Orchid kvapas yra modernus ir nesenstantis. 

Viktor&Rolf Flowerbomb - gėlių bomba yra sprogstamoji gėlių puokštė. Tūkstančių gėlių puokštė sukuria nepaprastai moterišką, skanų, ir jausmingą aromatą. Dešimčių galvijų, šimtai sambazo jazmino, tūkstančiai frezijų ir milijonai rožių žiedlapių, praturtinti priklausomybę sukeliančiu pačiulio ir vanilės kvapu.

Vyriški automobilio kvapai

Paco Rabanne 1 Million Vyrams - mylėkite pavojų kupiną gyvenimą, tačiau nebijokite parodyti savo spindesio. Gyvenimas nėra visų taisyklių laikymasis. Tiesiog siekite savo svajonės. „Men Million“ kvapas suteiks gražaus, aštrios odos aromato net ir pačiam nuobodžiausiam džentelmenui.

Creed Aventus - jausmingas, drąsus ir šiuolaikiškas vyriškas „ Aventus“ kvapas yra įkvėptas dramatiško, istorinio imperatoriaus gyvenimo, kuris lygiaverčiu karu, taika ir romantika apėmė gyvenimą.

Christian Dior Sauvage - maišant su nakties vėsuma, deginantis dykumos oras skleidžia gilius vyriškus kvapus. Akimirka, nuspalvinta stora mėlyna spalva, atveriančia laukinius instinktus. Valanda kai vilkai išeina, o nutilęs dangus atskleidžia nauja magiją.

Paco Rabanne Invictus - jis yra vyras su visomis savo jėgomis, absoliutus didvyris. Invictus. Dievų iššauktas ir palaimintas. Jo kvapas - pergalės kvapas. Invictus yra fenomenalus įkandamo gaivumo ir gyvūnų jausmingumas. Dvi jėgos, kurioms niekas negali atsispirti.

Išsirinkus tinkamą kvapą automobiliui, Jums beliks išsirinkti vieną iš trijų skirtingų kvapukų spalvų.

Išsirinkite vieną iš trijų spalvų; juoda, auksine arba sidabrine spalvas, kurios sutieks išskirtinumo Jūsų automobiliui.

Tegul tavasis automobilis atspindi vieną iš šių paslaptingų kvapų!

Kitos naujienos:

8 priežastys įsigyti automobilio oro gaiviklį

Automobilių prekės ir aksesuarai internetu


Bendrinti šį įrašą← Senesnis įrašas Naujesnis įrašas →