Kaip panaikinti rūkalų kvapą iš automobilio?

Paskelbė Auto Kvapukai

Kaip panaikinti rūkalų kvapą iš automobilio?

Jei bent kartą rūkėte ar kažkas rukė jūsų automobilyje, tuomet puikiai suprantate, kad cigarečių skleidžiamas kvapas gali tapti tikru košmaru. Didžiausia problema ta, kad rūkalų kvapas įsigeria praktiškai į viską, todėl jį panaikinti nėra taip paprasta. Vis tik pabandysime jums pateikti patarimų, kurie gali padėti panaikinti rūkalų kvapą iš jūsų automobilio salono.

Dulkių siurbliai

Dulkių siurbliai gali ne tik panaikinti dulkes iš jūsų automobilio salono, tačiau taip pat prisidėti ir prie prasto kvapo pašalinimo. Tiesa, renkantis dulkių siurblį svarbu atkreipti dėmesį į jo galią, nes kitu atveju automobilio tvarkymas užtruks gerokai ilgiau.

Namuose esančios priemonės

Keista, bet turbūt net nepagalvojate, kad kartais prastą kvapą galite panaikinti neleisdami papildomų pinigų. Pasiknaisioje savo namuose tikrai galite rasti kavos, citriną ar net laikraščių, kurie gali sėkmingai panaikinti ar bent jau sumažinti blogą kvapą automobilyje.

Malta kava

Kavos kvapas džiugina daugelį, tačiau kaip tai gali padėti panaikinti rūkalų kvapą? Viskas labai paprasta: paberkite porą šaukštelių automobilyje ir palikite bent 48 valandoms. Rezultatas turėtų nudžiuginti.

Citrusiniai vaisiai

Jei nemėgstate kavos kvapo, panašią strategiją galite pasitelkti naudodami tiesiog citrusinius vaisius.

Laikraščiai

Turbūt retas kuris šiais laikais dar skaito laikraščius, bet jie gali būti naudingi. Palikite juos susuktus po sėdynėmis ir netrukus pajausite, kad prasto kvapo automobilyje yra gerokai mažiau.

Automobilio Oro gaivikliai

Nors tai gali pasirodyti kaip pati efektyviausia priemonė, iš tikrųjų automobilio oro gaivikliai prastą kvapą tik paslėpia, tačiau jo nepanaikina. Taigi, šis variantas tinkamas tik ieškant trumpalaikės išeities.

KVIEČIAME PERŽIŪRĖTI MŪSŲ POPULIARIAUSIUS KVAPUS AUTOMOBILIUI!

Garų valiklis

Garų valikliai paprastai būna gerokai galingesni už dulkių siurblius, todėl ir poveikio galima tikėtis daug geresnio. Nors šie aparatai kainuoja nemažai, jų duodama nauda dažnu atveju bus verta sumokėtos sumos.

Blogo kvapo naikinimas

Norint panaikinti blogą kvapą automobilyje, turite ištuštinti visas šiukšlines ir kitas erdves, iš kurių galimai ir tvyro nemalonus kvapas. Rekomenduojame taip pat pravėdinti visus kilimėlius, o automobilį tinkamai išvalyti su dulkių siurbliu ar garų valytuvu.

Kietųjų paviršių valymas

Akivaizdu, kad automobilyje visko su dulkių siurbliu neišvalysi. Kietiesiems paviršiams, kaip kėbulas ar stiklas siūlome naudoti specialius valiklius, kurie ne tik suteikia spindesio, bet ir prisideda prie malonaus kvapo skleidimo.

Nuolatinė priežiūra

Visos mūsų išvardintos priemonės tikrai padės panaikinti prastą kvapą automobilyje ir vėl mėgautis kelionėmis. Vis tik jei norite tokius pojūčius jausti nuolat, svarbu automobilį prižiūrėti nuolat, jį valyti ir t. t. Tik tokiu atveju malonus kvapas taps jūsų automobilio vizitine kortele.

Taip pat kviečiame skaityti


Bendrinti šį įrašą← Senesnis įrašas Naujesnis įrašas →