Kada pradedantiesiems vairuotojams, pažeidus KET taisykles, privaloma perlaikyti egzaminą?

Paskelbė Auto Kvapukai

Kada vairuotojams privaloma perlaikyti egzamina Pradedantieji vairuotojai padarę pažeidimus per dvejų metų laikotarpį kartais privalo perlaikyti egzaminą. Kada vertėtų sunerimti?

Šioje situacijoje yra labai svarbu, kuriam laikui buvo atimta teisė vairuoti. Jei pradedančiajam vairuotojui dėl tam tikrų KET pažeidimų buvo atimta teisė vairuoti iki vienerių metų, tuomet asmuo turi vairavimo mokykloje pabaigti papildomus mokymus. Tai leis susigrąžinti vairuotojo pažymėjimą.

Visgi jei dvejų metų stažo neturintis ir pažeidimą padaręs asmuo šių papildomų mokymų nebaigia per vienerius metus nuo atlikto pažeidimo, tuomet jam reikia iš naujo laikyti egzaminus „Regitroje“.

Papildomi kursai pradedantiesiems vairuotojams gresia, jei pastarieji įvyko pažeidimus, susijusius su šiais reikalavimais: vykdyti vairuotojų pareigas pėstiesiems, laikytis lenkimo taisyklių, eismo reguliavimo signalų, važiavimo per sankryžas tvarkos, nesinaudoti mobiliuoju telefonu vairuojant, naudoti įspėjamuosius signalus KET nustatyta tvarka, naudoti saugos diržus ir motociklininko šalmus, neviršyti greičio ir nevairuoti transporto priemonių būnant neblaiviems.

Jei pradedantiesiems ar kitiems vairuotojams dėl atliktų pažeidimų buvo teisė atimta vairuoti ilgiau nei vienerių metų laikotarpiui, tuomet reikės pabaigti papildomus mokymus ir vėl iš naujo išlaikyti teorijos bei praktikos egzaminus „Regitroje“.


Bendrinti šį įrašą← Senesnis įrašas Naujesnis įrašas →