Kodėl „California Scents“ prekės ženklas yra toks populiarus

Paskelbė Auto Kvapukai

Kodėl „California Scents“ prekės ženklas yra toks populiarus

Lietuvoje galima rasti įvairiausių automobilio priežiūros prekių, tarp populiariausių – automobilio oro gavikliai. Kiekvienam vairuotojui malonu vairuoti automobilį, kuriame sklinda malonus aromatas, o išgirsti draugų, kolegų ar giminaičių komplimentus apie nosiai malonų sklindantį kvapą – vienas malonumas.

Tarp automobilio oro gaiviklių pasirinkimo gausos internete ir fizinėse parduotuvėse, daugelis pirkėjų daug negalvoję pamini vieną ir labai gerai lietuviams žinomą prekės ženklą „California Scents“. Kuo jis toks ypatingas ir kodėl?

Pasižymi plačiu produktų ir kvapų asortimentu

„California Scents“ prekės ženklas turi daugiau nei 8 skirtingus oro gaiviklių produktus. Nuo gaiviklių tvirtinamų prie oro angos grotelių, iki pakabinamų ar dėžutėse esančių auto kvapų, kiekvienas ras sau tinkamą produktą iš „California Scents“. O turėdami daugiau nei 25 aromato pasirinkimus, savo vartotojus priverčia pasukti galvą. Populiariausias šio prekės ženklo kvapas pasaulyje, vienareikšmiškai Coronado Cherry aromatas.

Ilgalaikis gaivumas

Kas šiuos produktus padaro dar išskirtinius, tai jų aromato ilgalaikis gaivumas, kuris trunka net iki 60 dienų. Šie oro gaivikliai dėžutėse pašalins bet kokį nemalonų kvapų, bet kurioje erdvėje. Todėl šis oro gaiviklis gali būti naudojamas net tik automobilyje, bet ir namuose ar ofise. Specialus aromato intensyvumo reguliatorius padės nusistatyti Jums ne per aštrų sklindantį kvapą.

Kitos naujienos:

Kvapai Jūsų automobiliui

Automobilių prekės ir aksesuarai internetu

8 priežastys įsigyti automobilio oro gaiviklį


Bendrinti šį įrašą← Senesnis įrašas Naujesnis įrašas →