FRESSO automobilio kvapas

Paskelbė Auto Kvapukai

FRESSO automobilio kvapasDaugelis sutiks jog pakabinami automobilio oro gaivikliai vis dar yra perkamiausi ir populiariausi tokio tipo kvapai mūsų automobiliuose. Vienas iš geriausių populiarumo pavyzdžių, Wunder-Baum prekės ženklo pakabinamos popierinės kvepiančios eglutės, kurios savo pigia kaina ir trumpai išliekančiu, bet stipriu aromatu vilioja visus pirkėjus. Šiuolaikiški prekės ženklai pradėjo gaminti dar platesnius auto kvapų asortimentus, įskaitant ir jų tipa. Šiuo metu internetinėse ir fizinėse automobilio prekių parduotuvėse galima rasti ne tik pakabinamus, bet ir į oro ventiliacijos angą besikišančius, purškiamus arba tiesiog skardinėse/dežutėse esančius automobilio kvapus. FRESSO automobilio kvapas pradėjo gaminti išskirtinio stiliaus pakabinamas medines korteles. Kuo šis prekės ženklas ypatingas?


Apie FRESSO prekės ženklą

Lenkijoje įsikūręs FRESSO prekės ženklas tiek tiekėjus, tiek pirkėjus nustebino ne tik solidžiu automobilio kvapų dizainu, bet ir subtiliais, rafinuotais kvapais, kurie maloniai nustebins savo kokybe. Šiuo metu rinka gamintojams kelia vis daugiau reikalavimų, aukšta siūlomų produktų kokybė tampa pagrindine problema. Klientai ieškojo ir ieško rinkoje išskirtiniu ir savo kokybe džiuginančių kvapų, tas ir pastūmėjo Lenkijoje gyvuojančiai įmonei žengti į rinką ir savo produkcija patenkinti klientų poreikius. FRESSO automobilio kvapas gerokai skiriasi nuo šiuo metu rinkoje esančių ir vyraujančių kvapų.

FRESSO automobilio kvapai

FRESSO prekės ženklas šiuo metu gali pasiūlyti jau minėtas pakabinamas kvapnias medines korteles ir 50ml talpos purškiamą auto kvapą. Produkciją sudaro 7 skirtingi aromatai, tad esame beveik garantuoti, kad rasite sau tinkantį, saldų, medžio, gėlių ar vaisių kvapą. Trumpai apie kvapus:

FRESSO GENTELMAN - aromatingas prieskonių ir žolelių mišinys. Aristokratiškų, atpalaiduojančių ir egzotiškų natų žaismas. Saldi vanilė, šiltas pačiulis papildo šią stiprią kompoziciją.

FRESSO DARK DELIGHT - karamelės saldumu apvyniota rožių ir magnolijų puokštė.
Praturtinta šiltomis medžio natomis ir pridėjus gintaro, aromatas tampa lengvas, erdvus, o tuo pačiu intensyvus ir rafinuotas.

FRESSO Sugar Love - saldus egzotiškos sandalmedžio derinys su vanilės ir migdolo natomis.
Visa tai praturtinta vaisiniu gėlių akcentu kriaušės pavidalu, apelsinų gėle, pagardinta prieskoniu su aštriais rožiniais pipirais. Subtilus gintaro ir saldžios rožės mišinys suteikia elegancijos ir šilumos.

FRESSO Paradise Spark - panirkite į šiuos žaluma ir vaisiniais gamtos kvapais spinduliuojantį aromatą. Šis sodas atidaromas putojančia citrusine migla su citrinos ir bergamoto natomis, kurios pavasarišką žalumą apibarsto nupjautos žolės ir traškių obuolių natomis. Aksominis slėnių lelijos minkštumas vis labiau išryškėja eteriniu gaivumu prieš tirpstant į šiltą ir patogią gintaro ir ąžuolo masės lovą.

FRESSO Magnetic Style - slyvų ir rožių uogienė, pateikta elegantiška forma.
Tai yra išdirbtos ir intriguojančios rūgščių bergamotės ir slyvų natos, suminkštintos gaiviais gėlių akcentais. Saldi, subtili vanilės ir muskuso kompozicija suteikia nepaprastą jausmingumą.

FRESSO Snow Pearl - stiprus citrusinių vaisių derinys. Šilkinio jazmino ir ylango ylango gėlių kompanija. Lengva, lanksti kompozicija, kurią subtiliai pabrėžia ir sustiprina sumedėjusios natos bei vanilės prisilietimas.

FRESSO Pure Passion (NAUJIENA) - viršutinės natos:mandarinas, laimas, persikas, obuolys. Širdies natos: rožė, ylang-ylang, violet. Bazė: gintaras, oakmoss, vanilė, saulės natos.

Ilgai sklindantis aromatas ir rekomendacija

FRESSO automobilio oro gaivikliai pasižymi ne tik išskirtiniais ir iki tol niekur nepajaustais kvapais, tačiau pasižymi ir malonia kokybe, kuri atsispindės kvapui išliekant +/- 30 dienų. Norėdami sutaupyti, rekomenduojame neišmesti jau panaudotos medinės kortelės, o įsigijus Jums tinkamą 50ml talpos buteliuke esantį aromata tiesiog papurškti ant Jūsų medinės kortelės ir taip išlaikyti automobilio salone sklindantį kvapą. Ši kombinacija leis mėgautis FRESSO prekės ženklo privalumais.

Bendrinti šį įrašą← Senesnis įrašas Naujesnis įrašas →